MECZ
24.10.18 | 2. runda | Filip Bergevi | Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-4 | Vietnam F4 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Filip Bergevi | Shuichi Sekiguchi | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 24/44 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/35 (86%) | 18/24 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 14/20 (70%) |
Zdobyte break-ball | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 12/44 (27%) | 10/51 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/95 (56%) | 42/95 (44%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Filip Bergevi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Shuichi Sekiguchi | |
5-3 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Filip Bergevi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 0-1 | |
Filip Bergevi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Bergevi vs. Shuichi Sekiguchi - Wzajemne mecze
24.10.18 | 2. runda | Filip Bergevi | Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Vietnam F4 | twarda |
Filip Bergevi form & Shuichi Sekiguchi form
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Shuichi Sekiguchi - ostatnie mecze
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
16.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Hiroki Sakagawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Francis Casey Alcantara | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Dominik Palan | 6-70, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Markos Kalovelonis | 7-61, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Egor Agafonov | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 4-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 6-1, 3-1, Thiemo de Bakker - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Jea Moon Lee | - Shuichi Sekiguchi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Lucknow - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |