MECZ
29.07.13 | 2. runda | Filip Bergevi | Milos Sekulic | 6-1, 6-76, 6-2 | Denmark F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Bergevi vs. Milos Sekulic - Wzajemne mecze
29.07.13 | 2. runda | Filip Bergevi | Milos Sekulic | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | Denmark F3 | ceglana |
06.07.13 | 1. runda klasyf. | Filip Bergevi | Milos Sekulic | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
24.09.12 | 1. runda | Milos Sekulic | Filip Bergevi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sweden F6 | halowa |
10.07.10 | 1. runda klasyf. | Milos Sekulic | Filip Bergevi | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Filip Bergevi form & Milos Sekulic form
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Milos Sekulic - ostatnie mecze
Sweden F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Jonathan Stenberg | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.05.18 Klasyf. | vs. Rikard Roos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Svensson | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Egypt F10 - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Garry Tokas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F9 - twarda | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Styler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F8 - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kyle Johnson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Spain F4 - ceglana | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F3 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Adria Alvarez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F2 - ceglana | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Arthur Hugounenq | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.18 Klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 7-62, 1-0, Hugo Largo - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F4 - halowa | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Sebastien Boltz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. David Norfeldt | 2-6, 6-0, 2-1, David Norfeldt - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Pavel Filin | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sweden F4 - halowa | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Morgan Johansson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |