MECZ
12.03.19 | 1. runda | Filip Bergevi | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | M15 Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Filip Bergevi | Clement Tabur | |
1. podanie % | 30/49 (61%) | 39/61 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/30 (83%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/61 (49%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 7 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filip Bergevi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filip Bergevi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filip Bergevi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Filip Bergevi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Filip Bergevi vs. Clement Tabur - Wzajemne mecze
12.03.19 | 1. runda | Filip Bergevi | Clement Tabur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Poitiers | halowa |
Filip Bergevi form & Clement Tabur form
Filip Bergevi - ostatnie mecze
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roseto Degli - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.04.22 Półfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.03.22 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Clement Tabur - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |