MECZ
10.03.20 | Klasyf. | Fernando Yamacita | Maciej Smola | 6-4, 7-62 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fernando Yamacita vs. Maciej Smola - Wzajemne mecze
10.03.20 | Klasyf. | Fernando Yamacita | Maciej Smola | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Fernando Yamacita form & Maciej Smola form
Fernando Yamacita - ostatnie mecze
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Mogi - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu |
Maciej Smola - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Las - twarda | ||||
04.03.20 Klasyf. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
11.02.20 2. runda klasyf. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
28.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Rancho - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
07.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |