MECZ
13.11.17 | 2. runda klasyf. | Fermin Tenti | Nicolas Zaidman | 6-2, 6-4 | Argentina F9 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
07.12.99, 24 lat
07.12.99, 24 lat
Fermin Tenti vs. Nicolas Zaidman - Wzajemne mecze
13.11.17 | 2. runda klasyf. | Fermin Tenti | Nicolas Zaidman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Argentina F9 | ceglana |
Fermin Tenti form & Nicolas Zaidman form
Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Nicolas Zaidman - ostatnie mecze
Egypt F31 - ceglana | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Moritz Pfaff | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. David Poole | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Samuel Brosset | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. David Poole | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chile F1 - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brazil F8 - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brazil F7 - ceglana | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Gustavo Datto Martins | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Joao Giannella | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Pedro Ortega | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Lujan | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Peru F3 - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Peru F2 - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Boris Arias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Daniel Vinces Jimenez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gianfranco Panta | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Peru F1 - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
18.09.18 Klasyf. | vs. Peter Bertran | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Mauricio Nolasco Pozo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Azcui | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bolivia F1 - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Jordan Iturra | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alejandro Perez (COL) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Morocco F4 - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Yassir Kilani | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Anas Chakrouni | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Reda Aboufirassi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |