MECZ
20.09.18 | Ćwierćfinał | Fermin Tenti | Jose Pereira | 2-6, 6-4, 6-3 | Bolivia F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fermin Tenti | Jose Pereira | |
1. podanie % | 73/103 (71%) | 70/91 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/73 (53%) | 39/70 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 11/21 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/91 (45%) | 47/103 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/194 (50%) | 97/194 (50%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
Fermin Tenti | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Jose Pereira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Jose Pereira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Fermin Tenti | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fermin Tenti vs. Jose Pereira - Wzajemne mecze
20.09.18 | Ćwierćfinał | Fermin Tenti | Jose Pereira | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Bolivia F2 | ceglana |
Fermin Tenti form & Jose Pereira form
Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Jose Pereira - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maceio - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Recife - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |