MECZ
17.06.13 | 1. runda klasyf. | Ferdun Shevkedov | Gabriel Donev | 6-4, 7-61 | Bulgaria F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
28.05.94, 29 lat
28.05.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ferdun Shevkedov vs. Gabriel Donev - Wzajemne mecze
17.06.13 | 1. runda klasyf. | Ferdun Shevkedov | Gabriel Donev | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | Bulgaria F4 | ceglana |
Ferdun Shevkedov form & Gabriel Donev form
Ferdun Shevkedov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tomi Van Den Ham | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cvetan Cankov | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Despodov | 4-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
13.10.21 Klasyf. | vs. Ilya Snitari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. William Ma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Radoslav Shandarov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Hristo Valeov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 2. runda klasyf. | vs. Evgeni Chervenkov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 4-1, Ruben Busch - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tim Van Terheijden | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Yasser Bouchareb | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Marko Goles Babic | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Darko Bojanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Darrshan Suresh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F23 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jannis Kahlke | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Can Sekizyarali | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Sergio Martos Gornes | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-3, - Ferdun Shevkedov - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - twarda | ||||
21.11.16 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F7 - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksa Daskalovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F4 - ceglana | ||||
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Antonio Mastrelia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Aykut Sezgin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F3 - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Shendrit Deari | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Svetoslav Georgiev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Serafim Grozev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Kaloyan Dimitrov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Gabriel Donev - ostatnie mecze
M15 Kish - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.05.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu |