MECZ
08.09.18 | 1. runda klasyf. | Felipe Stepanov Zyabtchenko | Ramy Labna | 6-1, 6-1 | Spain F27 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
28.02.98, 26 lat
28.02.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egipt
18.11.90, 33 lat
18.11.90, 33 lat
Felipe Stepanov Zyabtchenko vs. Ramy Labna - Wzajemne mecze
08.09.18 | 1. runda klasyf. | Felipe Stepanov Zyabtchenko | Ramy Labna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Spain F27 | ceglana |
Felipe Stepanov Zyabtchenko form & Ramy Labna form
Felipe Stepanov Zyabtchenko - ostatnie mecze
M15 Murcia - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-71, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Fernando Radu Teodorescu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Arthur Hugounenq | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ramy Labna | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F20 - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | Pablo Irigaray Guarne - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F19 - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Loic Perret | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Spain F10 - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F6 - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Robin Stanek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Lemos Gomes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F5 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 6-3, 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F6 - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vullnet Tashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Carlos Vicente Martinez | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Portugal F2 - twarda | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Tony Bourcet | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.18 | vs. Manuel Montalvo Hidalgo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
18.02.18 | vs. Tim Van Der Horst | 1-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F5 - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. David Sanchez Herrero | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F32 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Switzerland F4 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Timo Lanz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Noel Kunz | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Switzerland F3 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Martin Poplawski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F23 - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jayesh Pungliya | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Axel Vila Antuna | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - ceglana | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daniil Klimov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maksim Maslov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Ramy Labna - ostatnie mecze
Turkey F36 - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F35 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Ivan Ponomarenko | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tathagat Charantimath | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F28 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 0-2, - Ramy Labna - krecz | szczegóły meczu | |
Spain F27 - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Spain F22 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F4 - ceglana | ||||
22.05.18 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Michal Skonieczny | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poland F3 - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Michal Mikula | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Patryk Krolik | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michal Czech | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poland F2 - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poland F1 - ceglana | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Italy F36 - ceglana | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Italy F35 - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Andrea Grazioso | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Testa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F26 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 0-6, 2-3, - Ramy Labna - krecz | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Habib Stambouli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F21 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Carles Sarrio Tamarit | 7-63, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Francisco Vittar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |