MECZ
17.09.19 | Klasyf. | Federico Moreno | Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | M15 Buenos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Federico Moreno | Ezequiel Simonit | |
1. podanie % | 28/50 (56%) | 50/68 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 24/50 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 11/18 (61%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/68 (49%) | 19/50 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Moreno | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federico Moreno | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-1 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Federico Moreno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Ezequiel Simonit | |
0-0 | ||
Federico Moreno | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ezequiel Simonit | |
0-0 | ||
Federico Moreno | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-4 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 0-30 | ||
Federico Moreno | 1-5 | |
0-0, 30-0 | ||
2-5 | Ezequiel Simonit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Federico Moreno | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
02.12.01, 22 lat
02.12.01, 22 lat
Federico Moreno vs. Ezequiel Simonit - Wzajemne mecze
17.09.19 | Klasyf. | Federico Moreno | Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
Federico Moreno form & Ezequiel Simonit form
Federico Moreno - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Junin - ceglana | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 Klasyf. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Marburg - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Toulouse - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu |
Ezequiel Simonit - ostatnie mecze
M15 Bragado - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
14.03.24 1. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 Klasyf. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cochabamba - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 2. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |