MECZ
19.09.19 | 2. runda | Federico Iannaccone | Davide Galoppini | 7-63, 6-1 | M25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Federico Iannaccone | Davide Galoppini | |
1. podanie % | 48/65 (74%) | 44/63 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/48 (50%) | 19/44 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/63 (62%) | 31/65 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Federico Iannaccone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
0-2 | Davide Galoppini | |
0-0 | ||
Federico Iannaccone | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Federico Iannaccone | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Davide Galoppini | |
0-0 | ||
Federico Iannaccone | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Iannaccone | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-5 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
6-6 | Davide Galoppini | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Iannaccone | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Federico Iannaccone | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Iannaccone | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Federico Iannaccone vs. Davide Galoppini - Wzajemne mecze
19.09.19 | 2. runda | Federico Iannaccone | Davide Galoppini | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
Federico Iannaccone form & Davide Galoppini form
Federico Iannaccone - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-4, 6-75, 0-2, - Federico Iannaccone - krecz | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 2. runda | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |
Davide Galoppini - ostatnie mecze
M15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
18.05.23 1. runda | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu |