MECZ
11.01.20 | 1. runda klasyf. | Federico Delbonis | Edward Winter | 6-0, 6-2 | Adelaide | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Federico Delbonis | Edward Winter | |
1. podanie % | 23/36 (64%) | 25/51 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/23 (78%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/51 (63%) | 9/36 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Federico Delbonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Edward Winter | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Delbonis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Edward Winter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Delbonis | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Edward Winter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Federico Delbonis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Edward Winter | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Federico Delbonis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Edward Winter | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Delbonis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Edward Winter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federico Delbonis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Edward Winter | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Federico Delbonis vs. Edward Winter - Wzajemne mecze
11.01.20 | 1. runda klasyf. | Federico Delbonis | Edward Winter | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Adelaide | twarda |
Federico Delbonis form & Edward Winter form
Federico Delbonis - ostatnie mecze
Santa Fe - ceglana | ||||
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 2-5, - Federico Delbonis - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
05.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jiri Vesely | 2-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
24.06.23 Finał | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Mejia | 6-74, 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Dominic Thiem | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Joao Domingues | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Edward Winter - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Learner Tien | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Luc Koenig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jonah Braswell | 6-2, 3-1, Jonah Braswell - krecz | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Keegan Smith | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caloundra - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Brandon Walkin | 4-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Champaign - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Alexander Bernard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Samir Banerjee | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Dallas - halowa | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Aidan Mayo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Noah Schachter | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ilgiz Valiev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Irvine - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Maxwell Mckennon | 6-75, 7-62, 1-0, Maxwell Mckennon - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Zhengqing Ji | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 South - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Axel Nefve | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Adhithya Ganesan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 4-6, 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Wichita - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Axel Nefve | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Jack Anthrop | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Hudson Rivera | 6-3, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tacarigua - twarda | ||||
22.04.23 Półfinał | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |