MECZ
05.09.17 | 1. runda | Federico Coria | Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-1 | Argentina F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Federico Coria | Lorenzo Gagliardo | |
1. podanie % | 22/41 (54%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/22 (91%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 1/13 (8%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/36 (64%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
27.06.00, 23 lat
15929 $
27.06.00, 23 lat
15929 $
Federico Coria vs. Lorenzo Gagliardo - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Federico Coria | Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Argentina F6 | ceglana |
Federico Coria form & Lorenzo Gagliardo form
Federico Coria - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mariano Navone | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
04.02.24 Finał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Mager | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-0, 3-0, Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 2-3, - Federico Coria - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mariano Navone | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 5-7, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |
Lorenzo Gagliardo - ostatnie mecze
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Pereyra | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Medus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Giulio Perego | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Manuel Mazza | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Andrea Colombo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Csongor Hejjas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Avdieiev | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu |