MECZ
23.02.19 | 1. runda klasyf. | Federico Coria | Facundo Arguello | 6-1, 6-4 | Sao Paulo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Federico Coria | Facundo Arguello | |
1. podanie % | 36/47 (77%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/36 (58%) | 13/23 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/11 (91%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Federico Coria | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Coria | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federico Coria | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Federico Coria | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Federico Coria | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Coria | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Coria | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Coria | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Federico Coria | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Federico Coria vs. Facundo Arguello - Wzajemne mecze
23.02.19 | 1. runda klasyf. | Federico Coria | Facundo Arguello | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Sao Paulo | ceglana |
Federico Coria form & Facundo Arguello form
Federico Coria - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 Klasyf. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Moutet | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.03.24 2. runda | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.03.24 1. runda | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mariano Navone | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
04.02.24 Finał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Mager | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-0, 3-0, Juan Bautista Torres - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Renzo Olivo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Franco Agamenone | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Facundo Arguello - ostatnie mecze
Campinas Challenger - ceglana | ||||
28.11.20 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.20 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
29.02.20 Ćwierćfinał | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.02.20 2. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lima - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
27.01.20 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.19 2. runda | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.19 3. runda | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.19 1. runda klasyf. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
22.06.19 Półfinał | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.06.19 3. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.19 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu |