MECZ
22.05.17 | 1. runda klasyf. | Feda Bilic | Igor Banicevic | 6-4, 6-3 | Bosnia & | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Australia
15.09.95, 28 lat
15.09.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
07.04.99, 24 lat
07.04.99, 24 lat
Feda Bilic vs. Igor Banicevic - Wzajemne mecze
29.05.17 | 1. runda klasyf. | Igor Banicevic | Feda Bilic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
22.05.17 | 1. runda klasyf. | Feda Bilic | Igor Banicevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Bosnia & | ceglana |
Feda Bilic form & Igor Banicevic form
Feda Bilic - ostatnie mecze
Serbia F5 - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Thomas Bosancic | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Margan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Suvajac | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Germany F12 - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Germany F10 - ceglana | ||||
30.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tejas Chaukulkar | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F9 - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Leonard Von Hindte | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lucien Forrestier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Germany F7 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tim Alexander Ruetzel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Radinski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australia F3 - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. William Ma | 6-74, 1-1, - Feda Bilic - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - trawiasta | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - trawiasta | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Rajko Mladenovic | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Milos Radenkovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-2, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Luca Narcisi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F1 - ceglana | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Pavle Drobnjakovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Kerim Subasic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksa Daskalovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Kevin Esteves | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Roy Ofer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Banicevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Igor Banicevic - ostatnie mecze
M15 Budva - ceglana | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Aleksandr Kalinin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Matija Samardzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 5-6, - Igor Banicevic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kaiwei Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Derrick Chen | 6-3, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dimitur Simeonov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gyula - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Damian | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Joseph Imeh Ubon | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Abuja - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pakistan F3 - ceglana | ||||
18.12.18 1. runda | vs. M. Abid Ali Khan Akbar | 7-5, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Syed Zohair Raza | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.18 2. runda klasyf. | vs. Hafiz Hamza Khalid | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Ahmed Chaudary | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Fahad Mehmood Khan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tom Kocevar-Desman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Stipic | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Darko Jandric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lingxi Zhao | 0-5, - Igor Banicevic - krecz | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Haris Halilovic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |