MECZ
23.09.19 | Klasyf. | Fausto Tabacco | Jesper Andi Jorgensen | 7-66, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
17.02.00, 24 lat
17.02.00, 24 lat
Fausto Tabacco vs. Jesper Andi Jorgensen - Wzajemne mecze
23.09.19 | Klasyf. | Fausto Tabacco | Jesper Andi Jorgensen | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Fausto Tabacco form & Jesper Andi Jorgensen form
Fausto Tabacco - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-1, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ammar Elamin | 6-73, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Liam Gavrielides | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-1, 7-60 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Harry Wendelken | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 Półfinał | vs. Matej Dodig | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 2-1, Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Joel Schwaerzler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ilia Simakin | 6-2, 1-0, Ilia Simakin - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kyle Edmund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Toby Samuel | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Daniel Michalski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Domagoj Biljesko | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Jesper Andi Jorgensen - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Fausto Tabacco | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Romeo Midtgaard Jivraj | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Christopher Traut | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Oezen Usakli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F1 - twarda | ||||
06.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F47 - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F46 - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F43 - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Linus Krohn | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Moritz Trocker | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F42 - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 1-4, - Jesper Andi Jorgensen - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Melnitskiy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Frederik Press | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Frederik Press | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Scott Duncan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ioan Luca Vidan | 5-1, Ioan Luca Vidan - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Atilla Cavdar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ruben Busch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - twarda | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Maximiliano Colorado Zavala | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - twarda | ||||
22.09.14 1. runda klasyf. | vs. Nico Borter | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - twarda | ||||
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Arda Albay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.14 2. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |