MECZ
31.07.19 | 1. runda | Facundo Juarez | Valentin Vanta | 3-0, - krecz | M15 Chitila | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Facundo Juarez | Valentin Vanta | |
1. podanie % | 4/5 (80%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/4 (75%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/1 (100%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/8 (100%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 12/13 (92%) | 1/13 (8%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Facundo Juarez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Valentin Vanta | |
0-0 | ||
Facundo Juarez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Valentin Vanta | |
0-0 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
28.09.97, 26 lat
16852 $
28.09.97, 26 lat
16852 $
Facundo Juarez vs. Valentin Vanta - Wzajemne mecze
31.07.19 | 1. runda | Facundo Juarez | Valentin Vanta | 3-0, Valentin Vanta - krecz | szczegóły meczu | M15 Chitila | ceglana |
Facundo Juarez form & Valentin Vanta form
Facundo Juarez - ostatnie mecze
Santa Fe - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - krecz | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
03.06.23 Półfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Valentin Vanta - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.05.23 2. runda | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |