MECZ
13.07.19 | Półfinał | Facundo Juarez | Conner Huertas Del Pino | 6-0, 6-1 | M15 Lima | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Facundo Juarez | Conner Huertas Del Pino | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/39 (62%) | 15/49 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Facundo Juarez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Facundo Juarez | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
4-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0 | ||
Facundo Juarez | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Facundo Juarez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Juarez | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Facundo Juarez vs. Conner Huertas Del Pino - Wzajemne mecze
13.07.19 | Półfinał | Facundo Juarez | Conner Huertas Del Pino | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Lima | ceglana |
Facundo Juarez form & Conner Huertas Del Pino form
Facundo Juarez - ostatnie mecze
Santa Fe - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - krecz | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
03.06.23 Półfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Conner Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |