Ezequiel Agustin Santalla vs. Sergey Dorozhkin 24.06.2018

Ezequiel Agustin Santalla vs. Sergey Dorozhkin 24.06.2018 - Tunisia F25 (Hammamet) - porównanie

MECZ

24.06.182. runda klasyf.Ezequiel Agustin Santalla Sergey Dorozhkin 6-1, 6-3 Tunisia Tunisia F25 ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-3

Ezequiel Agustin Santalla
Argentyna
13.08.99, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.06.93, 26 lat







Sergey Dorozhkin
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ezequiel Agustin Santalla vs. Sergey Dorozhkin - Wzajemne mecze

24.06.182. runda klasyf.Ezequiel Agustin SantallaSergey Dorozhkin6-1, 6-3 szczegóły meczuTunisia Tunisia F25 ceglana

Ezequiel Agustin Santalla - ostatnie mecze

USA M25 Norman - twarda
29.09.19
1. runda klasyf.
vs. Nathan Ponwith4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA M15 Fayetteville - twarda
17.09.19
Klasyf.
vs. Kiranpal Pannu4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Eric Morris6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.19
1. runda klasyf.
vs. Martin Maldonado6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina Argentina F9 - ceglana
13.11.18
1. runda
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Argentina F8 - ceglana
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Boruch Skierkier4-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Argentina F7 - ceglana
30.10.18
1. runda
vs. Manuel Pena Lopez3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.18
Klasyf.
vs. Ezequiel Monferrer6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.18
2. runda klasyf.
vs. Benjamin L. Ambrosio6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina Argentina F5 - ceglana
11.09.18
Klasyf.
vs. Mariano Navone7-64, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.18
1. runda
vs. Esteban Bruna6-3, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
10.09.18
2. runda klasyf.
vs. Boruch Skierkier7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina Argentina F4 - ceglana
04.09.18
1. runda
vs. Francisco Cerundolo1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.09.18
2. runda klasyf.
vs. Lautaro Agustin Falabella6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
Klasyf.
vs. Conner Huertas Del Pino6-2, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.09.18
1. runda klasyf.
vs. Alan Ferreyra6-3, 5-7, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Morocco Morocco F4 - ceglana
06.08.18
1. runda
vs. Federico Moreno4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Morocco Morocco F3 - ceglana
31.07.18
1. runda
vs. Franco Emanuel Egea2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
Klasyf.
vs. Diego Nava6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.18
2. runda klasyf.
vs. Vito Dell'Elba6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F25 - ceglana
29.06.18
Ćwierćfinał
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi6-4, 1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.06.18
2. runda
vs. Mikhail Korovin3-6, 6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
26.06.18
1. runda
vs. Mason Recci5-7, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.06.18
Klasyf.
vs. Maxim Krapivin6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.18
2. runda klasyf.
vs. Sergey Dorozhkin6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
23.06.18
1. runda klasyf.
vs. Aimen El Hassani6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F24 - ceglana
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. Sam Taylor6-3, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Spain F12 - ceglana
20.05.18
2. runda klasyf.
vs. Hugo Pontico0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
19.05.18
1. runda klasyf.
vs. Bruno Pujol Navarro7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F16 - twarda
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Constantin Bittoun Kouzmine4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu

Sergey Dorozhkin - ostatnie mecze

Kazakhstan M15 Almaty - twarda
09.07.19
Klasyf.
vs. Alexander Chepik5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Izrael M15 Akko - twarda
10.06.19
Klasyf.
vs. Aleksei Khomich3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Adam Levi6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - ceglana
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Milan Drinic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Doboj - ceglana
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Alexander Merino1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. M25 Prijedor - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Petar Pjevcevic2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
Klasyf.
vs. Besir Durguti3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.19
1. runda klasyf.
vs. Drazen Petrovic6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F3 - ceglana
15.12.18
1. runda klasyf.
vs. Kento Tagashira4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F2 - twarda
09.12.18
2. runda klasyf.
vs. Kento Tagashira3-6, 7-5, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
09.12.18
Klasyf.
vs. Dmitry Myagkov6-3, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Pakistan Pakistan F1 - twarda
01.12.18
1. runda klasyf.
vs. Ahmed Chaudary3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F38 - twarda
30.10.18
1. runda
vs. Ronan Joncour2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F37 - twarda
21.10.18
2. runda klasyf.
vs. Ivan Denisov2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Kirill Yarmoshuk6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F36 - twarda
14.10.18
1. runda klasyf.
vs. Alexander Ovcharov0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - ceglana
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Bekzat Usipbekov1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - ceglana
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. Sanetulla Kutybaev2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland Switzerland F4 - ceglana
25.08.18
1. runda klasyf.
vs. Bastian Parada5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F7 - ceglana
18.08.18
1. runda klasyf.
vs. Alexander Shevchenko2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F5 - ceglana
06.08.18
2. runda klasyf.
vs. Sergey Korneev6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
06.08.18
Klasyf.
vs. Nikita Tatyanin2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Russia F4 - ceglana
30.07.18
Klasyf.
vs. Alan Bzarov2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.07.18
2. runda klasyf.
vs. Ilya Rudiukov7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Georgia F2 - ceglana
15.07.18
1. runda klasyf.
vs. Yuri Khachatryan0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Georgia Georgia F1 - ceglana
07.07.18
1. runda klasyf.
vs. Dennis Uspensky1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F25 - ceglana
24.06.18
2. runda klasyf.
vs. Ezequiel Agustin Santalla1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.06.18
1. runda klasyf.
vs. Andrija Stoskovic6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Uganda Uganda F4 - ceglana
22.05.18
1. runda
vs. Niklas Johansson6-74, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Uganda Uganda F3 - ceglana
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Paras Dahiya4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<