MECZ
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Ezequiel Agustin Santalla | Klim Kozyrev | 6-0, 7-5 | Tunisia F15 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
13.08.99, 24 lat
13.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.07.99, 24 lat
02.07.99, 24 lat
Ezequiel Agustin Santalla vs. Klim Kozyrev - Wzajemne mecze
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Ezequiel Agustin Santalla | Klim Kozyrev | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Tunisia F15 | twarda |
Ezequiel Agustin Santalla form & Klim Kozyrev form
Ezequiel Agustin Santalla - ostatnie mecze
M25 Norman - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Maldonado | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Esteban Bruna | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Ferreyra | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Morocco F4 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F3 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Diego Nava | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aimen El Hassani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Klim Kozyrev - ostatnie mecze
M25 Doha - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |