MECZ
18.01.18 | 2. runda | Evgenii Tiurnev | Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | Spain F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Evgenii Tiurnev | Sergio Martos Gornes | |
1. podanie % | 26/52 (50%) | 32/66 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/26 (88%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/66 (42%) | 14/52 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgenii Tiurnev vs. Sergio Martos Gornes - Wzajemne mecze
04.09.19 | 2. runda | Sergio Martos Gornes | Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | M25 Oviedo | ceglana |
18.01.18 | 2. runda | Evgenii Tiurnev | Sergio Martos Gornes | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Spain F1 | ceglana |
Evgenii Tiurnev form & Sergio Martos Gornes form
Evgenii Tiurnev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - krecz | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | Denys Klok - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Sergio Martos Gornes - ostatnie mecze
Forli 3 - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
14.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
20.06.20 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
05.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Getxo - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |