MECZ
02.11.17 | 2. runda | Evgeny Karlovskiy | Kristjan Tamm | 6-1, 6-3 | Estonia F3 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Evgeny Karlovskiy | Kristjan Tamm | |
1. podanie % | 30/41 (73%) | 23/45 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 16/23 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/45 (49%) | 9/41 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 8 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgeny Karlovskiy vs. Kristjan Tamm - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Evgeny Karlovskiy | Kristjan Tamm | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Estonia F3 | halowa |
Evgeny Karlovskiy form & Kristjan Tamm form
Evgeny Karlovskiy - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - krecz | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | - | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
29.09.23 Półfinał | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Kristjan Tamm - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tauheed Browning | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mees Rottgering | 0-3, - Kristjan Tamm - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Karl Friberg | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Ron Ellouck | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-5, - Kristjan Tamm - krecz | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Alexandar Balj | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Sean Hess | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Radovan Michalik | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Juan David Velasquez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Rei Sakamoto | 6-73, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Al - twarda | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu |