MECZ
04.07.13 | 2. runda | Evgeny Donskoy | Frank Dancevic | 1-0, - krecz | Portoroz Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Evgeny Donskoy | Frank Dancevic | |
1. podanie % | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/5 (80%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/3 (33%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 9/15 (60%) | 6/15 (40%) |
Double foul | 0 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgeny Donskoy vs. Frank Dancevic - Wzajemne mecze
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Evgeny Donskoy | Frank Dancevic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Toronto | twarda |
04.07.13 | 2. runda | Evgeny Donskoy | Frank Dancevic | 1-0, Frank Dancevic - krecz | szczegóły meczu | Portoroz Challenger | twarda |
Evgeny Donskoy form & Frank Dancevic form
Evgeny Donskoy - ostatnie mecze
M25 New - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Frank Dancevic - ostatnie mecze
Auckland - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
28.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
28.07.18 Półfinał | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poprad Tatry - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.18 Klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.18 2. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
20.05.18 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Savannah Challenger - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 Klasyf. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu |