MECZ
05.12.17 | 1. runda | Evan Furness | Miliaan Niesten | 6-3, 7-66 | Thailand F11 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Evan Furness | Miliaan Niesten | |
1. podanie % | 36/65 (55%) | 57/74 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/36 (67%) | 27/57 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/74 (55%) | 28/65 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evan Furness vs. Miliaan Niesten - Wzajemne mecze
05.12.17 | 1. runda | Evan Furness | Miliaan Niesten | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | Thailand F11 | twarda |
Evan Furness form & Miliaan Niesten form
Evan Furness - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.23 Półfinał | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Miliaan Niesten - ostatnie mecze
Rotterdam - halowa | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yannick Maden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
21.09.19 1. runda klasyf. | vs. Soon-Woo Kwon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung Challenger - dywanowa | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Alex Bolt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.11.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.18 1. runda klasyf. | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bangalore Challenger - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Kaito Uesugi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | - Miliaan Niesten - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Yan Bai | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Chuhan Wang | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
01.08.18 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 6-74, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Scheveningen Challenger - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Antoine Bellier | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Germany F4 - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Nerman Fatic | 0-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Donald Young | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Igor Sijsling | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hernan Casanova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mathieu Meyer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Spain F10 - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |