MECZ
08.11.20 | Finał | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-1, 2-6, 7-5 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Evan Furness | Lucas Catarina | |
1. podanie % | 57/77 (74%) | 54/95 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/57 (65%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 15/41 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/95 (49%) | 31/77 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evan Furness | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Evan Furness | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evan Furness vs. Lucas Catarina - Wzajemne mecze
15.11.20 | Finał | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
08.11.20 | Finał | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
29.10.20 | 2. runda | Evan Furness | Lucas Catarina | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
22.09.20 | 1. runda | Lucas Catarina | Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Castelo | twarda |
15.09.17 | Ćwierćfinał | Evan Furness | Lucas Catarina | 4-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Great Britain | twarda |
Evan Furness form & Lucas Catarina form
Evan Furness - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.23 Półfinał | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Lucas Catarina - ostatnie mecze
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - trawiasta | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rosario - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Varnamo - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
08.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.03.23 Finał | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.23 Półfinał | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.23 Finał | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.23 Półfinał | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
11.03.23 Półfinał | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |