MECZ
11.09.18 | 1. runda | Esteban Bruna | Ezequiel Agustin Santalla | 3-6, 6-2, 6-2 | Argentina F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Esteban Bruna | Ezequiel Agustin Santalla | |
1. podanie % | 61/79 (77%) | 52/83 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/61 (67%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 16/31 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/83 (45%) | 29/79 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Chile
19.01.95, 29 lat
22108 $
19.01.95, 29 lat
22108 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
13.08.99, 24 lat
13.08.99, 24 lat
Esteban Bruna vs. Ezequiel Agustin Santalla - Wzajemne mecze
11.09.18 | 1. runda | Esteban Bruna | Ezequiel Agustin Santalla | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F5 | ceglana |
Esteban Bruna form & Ezequiel Agustin Santalla form
Esteban Bruna - ostatnie mecze
M15 Concepcion - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Ezequiel Agustin Santalla - ostatnie mecze
M25 Norman - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Maldonado | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Manuel Pena Lopez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 7-64, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Esteban Bruna | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Argentina F4 - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alan Ferreyra | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Morocco F4 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Morocco F3 - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Diego Nava | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aimen El Hassani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F24 - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sam Taylor | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Spain F12 - ceglana | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hugo Pontico | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F16 - twarda | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |