MECZ
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | M15 Buenos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Chile
19.01.95, 29 lat
22108 $
19.01.95, 29 lat
22108 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
24.08.00, 23 lat
24.08.00, 23 lat
Esteban Bruna vs. Boruch Skierkier - Wzajemne mecze
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
02.04.19 | Klasyf. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Pinamar | ceglana |
19.03.19 | Klasyf. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Pinamar | ceglana |
02.09.18 | 1. runda klasyf. | Esteban Bruna | Boruch Skierkier | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | Argentina F4 | ceglana |
Esteban Bruna form & Boruch Skierkier form
Esteban Bruna - ostatnie mecze
M15 Concepcion - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
02.11.23 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Boruch Skierkier - ostatnie mecze
M25 Hurlingham - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
25.02.20 2. runda klasyf. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maldonado - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.19 2. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
14.10.19 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambare - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |