MECZ
02.01.16 | 1. runda klasyf. | Ernests Gulbis | Marius Copil | 6-4, 6-2 | Brisbane | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ernests Gulbis | Marius Copil | |
1. podanie % | 26/48 (54%) | 31/48 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 23/31 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/22 (73%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/48 (35%) | 10/48 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/96 (57%) | 41/96 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 9 | 9 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernests Gulbis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ernests Gulbis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ernests Gulbis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ernests Gulbis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernests Gulbis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ernests Gulbis vs. Marius Copil - Wzajemne mecze
12.02.19 | 1. runda | Ernests Gulbis | Marius Copil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Rotterdam | halowa |
02.01.16 | 1. runda klasyf. | Ernests Gulbis | Marius Copil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
Ernests Gulbis form & Marius Copil form
Ernests Gulbis - ostatnie mecze
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 Klasyf. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - krecz | szczegóły meczu | |
Vilnus Challenger - halowa | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Milan Challenger - ceglana | ||||
22.06.22 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma Challenger - ceglana | ||||
13.06.22 Klasyf. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perugia Challenger - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - krecz | szczegóły meczu |
Marius Copil - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |