MECZ
25.04.16 | 2. runda klasyf. | Eric Caleguer | Philipp Dittmer | 6-4, 1-6, 6-4 | Tunisia F16 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Brazylia
22.11.97, 26 lat
22.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
11.03.91, 33 lat
11.03.91, 33 lat
Eric Caleguer vs. Philipp Dittmer - Wzajemne mecze
25.04.16 | 2. runda klasyf. | Eric Caleguer | Philipp Dittmer | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Tunisia F16 | ceglana |
Eric Caleguer form & Philipp Dittmer form
Eric Caleguer - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Egor Noskin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 7-5, 18-16 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Dante Gennaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Antoine Bellier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Davide Albertoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Marco Saffratti | 7-65, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Luca Amelio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mohab Hamed | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Spain F30 - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Egypt F34 - twarda | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Josef Vagner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Louis Lechevretel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F33 - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Joseph W. Van Meter | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - twarda | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Oliver Mrose | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Rajko Mladenovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macedonia F2 - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Viktor Filipenko | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Shendrit Deari | 2-6, 7-64, 7-69 | szczegóły meczu | |
France F13 - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandre David | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Philipp Dittmer - ostatnie mecze
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F34 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.08.18 2. runda klasyf. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F2 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ukraine F1 - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu |