MECZ
21.12.17 | Ćwierćfinał | Ergi Kirkin | Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | Pakistan F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ergi Kirkin | Anton Chekhov | |
1. podanie % | 48/76 (63%) | 35/51 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/48 (71%) | 21/35 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/10 (10%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/51 (47%) | 28/76 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
15.09.92, 31 lat
19796 $
15.09.92, 31 lat
19796 $
Ergi Kirkin vs. Anton Chekhov - Wzajemne mecze
21.12.17 | Ćwierćfinał | Ergi Kirkin | Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Pakistan F3 | ceglana |
Ergi Kirkin form & Anton Chekhov form
Ergi Kirkin - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
10.03.24 Półfinał | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 Finał | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Seong Chan Hong | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Anton Chekhov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Samarkand Challenger - ceglana | ||||
13.05.19 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent Challenger - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu |