MECZ
16.11.16 | 1. runda | Enzo Couacaud | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 1-6, 6-4 | Spain F37 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Enzo Couacaud | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 60/90 (67%) | 52/95 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/60 (53%) | 37/52 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/30 (60%) | 20/43 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/95 (40%) | 40/90 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/185 (48%) | 97/185 (52%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enzo Couacaud vs. Roberto Ortega-Olmedo - Wzajemne mecze
15.10.18 | 1. runda | Enzo Couacaud | Roberto Ortega-Olmedo | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Calgary Challenger | halowa |
16.11.16 | 1. runda | Enzo Couacaud | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Spain F37 | twarda |
Enzo Couacaud form & Roberto Ortega-Olmedo form
Enzo Couacaud - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 5-7, 4-1, Dalibor Svrcina - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-74, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Jiri Vesely | 7-5, 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Collarini | 7-67, 7-62 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Jeff Wolf | 5-7, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 2-6, 6-4, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Chung | 6-1, 2-0, Hyeon Chung - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu |
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |