MECZ
15.12.17 | Ćwierćfinał | Enrique Lopez-Perez | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-1 | Pakistan F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Enrique Lopez-Perez | Peter Goldsteiner | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 34/44 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 6/10 (60%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/44 (52%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/87 (61%) | 34/87 (39%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enrique Lopez-Perez vs. Peter Goldsteiner - Wzajemne mecze
22.12.17 | Półfinał | Enrique Lopez-Perez | Peter Goldsteiner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Pakistan F3 | ceglana |
15.12.17 | Ćwierćfinał | Enrique Lopez-Perez | Peter Goldsteiner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Pakistan F2 | ceglana |
Enrique Lopez-Perez form & Peter Goldsteiner form
Enrique Lopez-Perez - ostatnie mecze
Kobe Challenger - halowa | ||||
06.11.19 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
31.10.19 3. runda | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
17.10.19 3. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung Challenger - dywanowa | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.09.19 3. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 2. runda | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.19 3. runda | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
07.09.19 Półfinał | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
27.08.19 2. runda | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
02.07.19 2. runda | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
06.06.19 3. runda | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
16.05.19 3. runda | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.19 2. runda | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Peter Goldsteiner - ostatnie mecze
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |