MECZ
22.10.16 | Finał | Enrique Lopez-Perez | Calvin Hemery | 7-5, 7-5 | Nigeria F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Enrique Lopez-Perez | Calvin Hemery | |
1. podanie % | 55/82 (67%) | 39/75 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/55 (65%) | 28/39 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 13/36 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/75 (45%) | 32/82 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Double foul | 2 | 12 |
Asy | 13 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enrique Lopez-Perez vs. Calvin Hemery - Wzajemne mecze
05.02.17 | 1. runda klasyf. | Calvin Hemery | Enrique Lopez-Perez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Montpellier | halowa |
22.10.16 | Finał | Enrique Lopez-Perez | Calvin Hemery | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Nigeria F6 | twarda |
01.02.14 | 1. runda klasyf. | Enrique Lopez-Perez | Calvin Hemery | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | Montpellier | halowa |
Enrique Lopez-Perez form & Calvin Hemery form
Enrique Lopez-Perez - ostatnie mecze
Kobe Challenger - halowa | ||||
06.11.19 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
31.10.19 3. runda | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Liuzhou Challenger - twarda | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningboo Challenger - twarda | ||||
17.10.19 3. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
02.10.19 2. runda | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung Challenger - dywanowa | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
19.09.19 3. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.19 2. runda | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.09.19 3. runda | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jinan Challenger - twarda | ||||
07.09.19 Półfinał | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.19 1. runda klasyf. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
27.08.19 2. runda | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
02.07.19 2. runda | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
06.06.19 3. runda | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
31.05.19 2. runda | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
16.05.19 3. runda | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.19 2. runda | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Calvin Hemery - ostatnie mecze
Savannah Challenger - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Henry Searle | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tallahassee Challenger - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Zizou Bergs | 6-3, 4-6, 1-4, - Calvin Hemery - krecz | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Ritschard | 7-5, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Patrick Kypson | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Marc Polmans | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu |