Enrico Dalla Valle/Francesco Forti vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock

Enrico Dalla Valle/Francesco Forti vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - M15 Sharm El Sheikh - porównanie

MECZ

28.01.19FinałEnrico Dalla Valle/Francesco Forti Benjamin Lock/Courtney John Lock 7-65, 6-75, 10-7 Egypt M15 Sharm twarda

STATYSTYKA MECZU

10-7

Enrico Dalla Valle
Włochy
21.03.98, 21 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Zimbabwe
04.03.93, 26 lat







Benjamin Lock
Francesco Forti
Włochy
26.07.99, 20 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Zimbabwe
18.10.96, 22 lat




Courtney John Lock
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Enrico Dalla Valle/Francesco Forti vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - Wzajemne mecze

28.01.19FinałEnrico Dalla Valle/Francesco FortiBenjamin Lock/Courtney John Lock7-65, 6-75, 10-7 szczegóły meczuEgypt M15 Sharm twarda

Enrico Dalla Valle/Francesco Forti - ostatnie mecze

Italy M25 Santa - ceglana
15.04.19
1. runda
vs. Bogdan Ionut Apostol/Luca George Tatomir6-3, 4-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
11.03.19
Półfinał
vs. Petr Hajek/Jaroslav Pospisil6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.19
Finał
vs. Daniel Altmaier/Adrian Bodmer4-6, 6-1, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.19
1. runda
vs. Alexander Donski/Kristjan Tamm6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.19
Ćwierćfinał
vs. Vladyslav Manafov/Kai Wehnelt6-4, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt M15 Sharm - twarda
28.01.19
Finał
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock7-65, 6-75, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
28.01.19
1. runda
vs. Rishab Agarwal/Oleksii Krutykh3-6, 6-1, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
28.01.19
Ćwierćfinał
vs. Vladyslav Manafov/Vladyslav Orlov6-4, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
28.01.19
Półfinał
vs. Petr Hajek/David Poljak6-4, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Italy F11 - ceglana
21.05.18
1. runda
vs. Jacopo Berrettini/Flavio Cipolla Jacopo Berrettini/Flavio Cipolla/Courtney John Lock - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
Ćwierćfinał
vs. Davide Galoppini/Pietro Rondoni6-3, 2-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu

Benjamin Lock/Courtney John Lock - ostatnie mecze

Japan Yokkaichi Challenger - twarda
07.08.19
1. runda
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Chengdu Challenger - twarda
31.07.19
1. runda
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Taipei (CHN) M25 Taipei - twarda
22.07.19
1. runda
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Nur Sultan - twarda
16.07.19
1. runda
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France M25+H Ajaccio - twarda
08.07.19
1. runda
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Zimbabwe M15 Harare - twarda
24.06.19
Ćwierćfinał
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Półfinał
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Finał
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Zimbabwe M15 Harare - twarda
17.06.19
Półfinał
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy5-7, 6-74 porażkaszczegóły meczu
17.06.19
1. runda
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
17.06.19
Ćwierćfinał
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael M15 Akko - twarda
10.06.19
1. runda
vs. Ran Amar/Omer Yeshaya6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.06.19
Półfinał
vs. Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis6-4, 4-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
10.06.19
Ćwierćfinał
vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prostejov Challenger - ceglana
05.06.19
Ćwierćfinał
vs. Jiri Lehecka/Jiri Vesely4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
1. runda
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary M25 Gyula - ceglana
27.05.19
1. runda
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Jerusalem Challenger - twarda
21.05.19
1. runda
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Heilbronn Challenger - ceglana
16.05.19
Ćwierćfinał
vs. Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.05.19
1. runda
vs. Roman Jebavy/Andres Molteni6-4, 2-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Rome Challenger - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Ghana M15 Accra - twarda
29.04.19
Półfinał
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Ryan James Storrie6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
Finał
vs. Darryl Hale/Niklas Johansson6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
1. runda
vs. Tuki Jacobs/Eric Vanshelboim7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.19
Ćwierćfinał
vs. Johnson Acquah/Bernard Ashitey Armaah6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
15.04.19
1. runda
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi7-5, 5-7, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Ćwierćfinał
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
Półfinał
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Nigeria M25+H Abuja - twarda
08.04.19
1. runda
vs. Kunal Anand/Suraj R Prabodh7-69, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<