MECZ
14.11.11 | 1. runda | Emanuele Molina | Guy Orly Iradukunda | 6-4, 6-1 | Rwanda F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
10.07.91, 32 lat
19216 $
10.07.91, 32 lat
19216 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Emanuele Molina vs. Guy Orly Iradukunda - Wzajemne mecze
14.11.11 | 1. runda | Emanuele Molina | Guy Orly Iradukunda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Rwanda F2 | ceglana |
Emanuele Molina form & Guy Orly Iradukunda form
Emanuele Molina - ostatnie mecze
Italy F20 - ceglana | ||||
12.07.16 1. runda | vs. Mirko Cutuli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F39 - ceglana | ||||
03.11.14 1. runda | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Italy F38 - ceglana | ||||
27.10.14 Klasyf. | vs. Gianluca Di Nicola | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Marco Di Prima | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F32 - ceglana | ||||
15.09.14 1. runda | vs. Alessandro Colella | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.14 2. runda | vs. Cristian Carli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Biffi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.14 Klasyf. | vs. Jacopo Stefanini | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F31 - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Giorgio Portaluri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F30 - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Lorenzo Frigerio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F2 - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Yahor Yatsyk | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
28.07.14 2. runda | vs. Matija Pecotic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Aykhan Manafli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Italy F24 - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Filippo Mora | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F7 - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Artur Completo | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Romania F4 - ceglana | ||||
16.06.14 1. runda | vs. Christoffer Solberg | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Damiano di Ienno | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Dor Belfer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Italy F11 - ceglana | ||||
21.04.14 2. runda klasyf. | vs. Giovanni Cozzolino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.14 1. runda | vs. Roberto Marcora | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.14 Klasyf. | vs. Edin Zecevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Italy F10 - ceglana | ||||
14.04.14 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Lago | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.04.14 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Italy F9 - ceglana | ||||
07.04.14 2. runda klasyf. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.14 Klasyf. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Italy F7 - ceglana | ||||
24.03.14 2. runda | vs. Matteo Fago | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.14 2. runda klasyf. | vs. Diego Morelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.14 Ćwierćfinał | vs. Roberto Carballes Baena | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Guy Orly Iradukunda - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - krecz | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.22 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |