MECZ
30.08.18 | Ćwierćfinał | Elmar Ejupovic | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-76, 6-3 | Switzerland F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elmar Ejupovic | Tomas Lipovsek Puches | |
1. podanie % | 70/113 (62%) | 57/88 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/70 (73%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/43 (44%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/88 (43%) | 43/113 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/201 (54%) | 93/201 (46%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Elmar Ejupovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-1 | Tomas Lipovsek Puches | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 30-40 | ||
0-2 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-3 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 30-40 | ||
0-4 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-4 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-4 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-6 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-6 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40 | ||
5-3 | Tomas Lipovsek Puches | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elmar Ejupovic vs. Tomas Lipovsek Puches - Wzajemne mecze
30.08.18 | Ćwierćfinał | Elmar Ejupovic | Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | Switzerland F4 | ceglana |
Elmar Ejupovic form & Tomas Lipovsek Puches form
Elmar Ejupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Tomas Lipovsek Puches - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Lujan - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |