MECZ
10.09.17 | 2. runda klasyf. | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-3, 6-4 | Banja Luka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elmar Ejupovic vs. Petr Nouza - Wzajemne mecze
21.01.20 | 1. runda | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-4, 6-74, 7-61 | szczegóły meczu | M25 Nussloch | dywanowa |
10.09.17 | 2. runda klasyf. | Elmar Ejupovic | Petr Nouza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Banja Luka | ceglana |
Elmar Ejupovic form & Petr Nouza form
Elmar Ejupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Petr Nouza - ostatnie mecze
Nottingham Challenger - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |