MECZ
28.09.17 | 2. runda | Elmar Ejupovic | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | France F21 | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Elmar Ejupovic | Antoine Walch | |
1. podanie % | 48/70 (69%) | 35/72 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/48 (69%) | 25/35 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 17/37 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/12 (25%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/72 (42%) | 26/70 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/142 (52%) | 68/142 (48%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 11 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
29.10.93, 30 lat
11872 $
29.10.93, 30 lat
11872 $
Elmar Ejupovic vs. Antoine Walch - Wzajemne mecze
28.09.17 | 2. runda | Elmar Ejupovic | Antoine Walch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | France F21 | dywanowa |
Elmar Ejupovic form & Antoine Walch form
Elmar Ejupovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Antoine Walch - ostatnie mecze
M15 Lannion - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Veigy - dywanowa | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu |