MECZ
28.07.17 | Półfinał | Elliot Benchetrit | Skander Mansouri | 6-75, 6-1, 6-2 | Morocco F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elliot Benchetrit | Skander Mansouri | |
1. podanie % | 54/89 (61%) | 52/89 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/54 (69%) | 31/52 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/35 (63%) | 17/37 (46%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/89 (46%) | 30/89 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/178 (56%) | 78/178 (44%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 3 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elliot Benchetrit vs. Skander Mansouri - Wzajemne mecze
03.11.22 | 2. runda | Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
16.04.19 | 1. runda | Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Tunis Challenger | ceglana |
28.07.17 | Półfinał | Elliot Benchetrit | Skander Mansouri | 6-75, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Morocco F2 | ceglana |
Elliot Benchetrit form & Skander Mansouri form
Elliot Benchetrit - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
Bordeaux Challenger - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |