Elliot Benchetrit vs. Ronald Slobodchikov 03.11.2017

Elliot Benchetrit vs. Ronald Slobodchikov 03.11.2017 - Tunisia F33 (Hammamet) - porównanie

MECZ

03.11.17ĆwierćfinałElliot Benchetrit Ronald Slobodchikov 2-6, 6-2, 6-1 Tunisia Tunisia F33 ceglana

STATYSTYKA MECZU

Elliot BenchetritRonald Slobodchikov
1. podanie %56/78 (72%)47/67 (70%)
Punkty zdobyte z 1. podania39/56 (70%)27/47 (57%)
Punkty zdobyte z 2. podania8/22 (36%)8/20 (40%)
Zdobyte break-ball5/6 (83%)2/5 (40%)
Punkty zdobyte przez return32/67 (48%)31/78 (40%)
Zdobyte punkty – razem79/145 (54%)66/145 (46%)
Double foul22
Asy71

STATYSTYKA MECZU

6-1

Elliot Benchetrit
Francja
02.10.98, 19 lat




298
172
21825 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.12.93, 24 lat




484
73
26201 $
Ronald Slobodchikov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Elliot Benchetrit vs. Ronald Slobodchikov - Wzajemne mecze

02.07.18Klasyf.Elliot BenchetritRonald Slobodchikov6-3, 7-5 szczegóły meczuGermany Marburg Challenger ceglana
03.11.17ĆwierćfinałElliot BenchetritRonald Slobodchikov2-6, 6-2, 6-1 szczegóły meczuTunisia Tunisia F33 ceglana

Elliot Benchetrit - ostatnie mecze

Holland Scheveningen Challenger - ceglana
16.07.18
Klasyf.
vs. Marvin Netuschil6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
15.07.18
2. runda klasyf.
vs. Fabrizio Ornago7-63, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Ryan Nijboer6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Marburg Challenger - ceglana
05.07.18
Ćwierćfinał
vs. Julian Lenz4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
04.07.18
2. runda
vs. Gleb Sakharov6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.18
1. runda
vs. Ricardo Ojeda Lara6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.07.18
Klasyf.
vs. Ronald Slobodchikov6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.18
2. runda klasyf.
vs. Geoffrey Blancaneaux6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.06.18
1. runda klasyf.
vs. Vlad Victor Cornea6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Blois Challenger - ceglana
19.06.18
1. runda
vs. Henri Laaksonen5-7, 1-2, - Elliot Benchetrit - kreczporażkaszczegóły meczu
France Lyon Challenger - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. Johan Sebastien Tatlot5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France Paris - ceglana
27.05.18
1. runda
vs. Gael Monfils6-3, 1-6, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
France Bordeaux Challenger - ceglana
18.05.18
Ćwierćfinał
vs. Gregoire Barrere6-75, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.05.18
2. runda
vs. Zdenek Kolar6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.05.18
1. runda
vs. Nicolas Mahut6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.05.18
Klasyf.
vs. Steven Diez7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.18
2. runda klasyf.
vs. Maximo Gonzalez7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Matteo Martineau6-4, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Aix En - ceglana
10.05.18
2. runda
vs. Gianluca Mager4-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
09.05.18
1. runda
vs. Jeremy Chardy6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Ostrava Challenger - ceglana
01.05.18
1. runda
vs. Pedro Martinez Portero6-3, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.04.18
Klasyf.
vs. Roberto Marcora6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.18
2. runda klasyf.
vs. Jan Satral6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Pavel Kotov6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Francavilla Challenger - ceglana
24.04.18
1. runda
vs. Andrea Pellegrino6-72, 6-3, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.04.18
Klasyf.
vs. Dimitar Kuzmanov5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Dominik Kellovsky6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.04.18
1. runda klasyf.
vs. David Vega Hernandez6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Barletta Challenger - ceglana
07.04.18
1. runda klasyf.
vs. Gianluca Di Nicola6-4, 6-72, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Alicante Challenger - ceglana
02.04.18
Klasyf.
vs. Gian Marco Moroni1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu

Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze

Italy Perugia Challenger - ceglana
08.07.18
1. runda klasyf.
vs. Gonzalo Escobar4-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Marburg Challenger - ceglana
02.07.18
Klasyf.
vs. Elliot Benchetrit3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
01.07.18
2. runda klasyf.
vs. Goncalo Oliveira6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.06.18
1. runda klasyf.
vs. Jan Satral7-62, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia Tunisia F24 - ceglana
23.06.18
Półfinał
vs. Oriol Roca Batalla3-6, 0-1, - Ronald Slobodchikov - kreczporażkaszczegóły meczu
22.06.18
Ćwierćfinał
vs. Aziz Dougaz7-5, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.06.18
2. runda
vs. Robertas Vrzesinski6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
19.06.18
1. runda
vs. Lucas Poullain6-1, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Poznan Challenger - ceglana
04.06.18
2. runda klasyf.
vs. Guillermo Olaso4-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.18
1. runda klasyf.
vs. Riccardo Bonadio6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F17 - ceglana
12.05.18
Półfinał
vs. Orlando Luz7-61, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.05.18
Ćwierćfinał
vs. Neven Krivokuca6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
10.05.18
2. runda
vs. Niels Lootsma2-6, 7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.05.18
1. runda
vs. Alberto Cammarata6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F16 - ceglana
06.05.18
Finał
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.05.18
Półfinał
vs. Marco Bortolotti7-5, 5-7, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
04.05.18
Ćwierćfinał
vs. Duje Kekez6-3, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.05.18
2. runda
vs. Zakhar Trapeznikov6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
02.05.18
1. runda
vs. Alexander Weis6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.04.18
Klasyf.
vs. Adrian Exposito6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.18
2. runda klasyf.
vs. Gokul Suresh6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Barletta Challenger - ceglana
07.04.18
1. runda klasyf.
vs. Alexander Vasilenko6-1, 6-72, 4-6 porażkaszczegóły meczu
China Qujing Challenger - twarda
17.03.18
1. runda klasyf.
vs. Mikhail Elgin0-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
China Shenzhen Challenger - twarda
11.03.18
1. runda klasyf.
vs. Martins Podzus4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
China Zhuhai Challenger - twarda
05.03.18
Klasyf.
vs. Alex Bolt4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.03.18
2. runda klasyf.
vs. Yecong He3-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Cheong-Eui Kim6-4, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F6 - twarda
20.02.18
1. runda
vs. Wilfredo Gonzalez6-2, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F5 - twarda
15.02.18
2. runda
vs. Viktor Durasovic5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.02.18
1. runda
vs. Duje Ajdukovic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<