MECZ
09.09.17 | Półfinał | Elliot Benchetrit | Jules Okala | 6-4, 6-2 | Tunisia F25 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elliot Benchetrit | Jules Okala | |
1. podanie % | 32/59 (54%) | 38/69 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 13/38 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/27 (30%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 8/17 (47%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/69 (64%) | 30/59 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elliot Benchetrit vs. Jules Okala - Wzajemne mecze
16.09.17 | Półfinał | Elliot Benchetrit | Jules Okala | 6-2, Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | Tunisia F26 | ceglana |
09.09.17 | Półfinał | Elliot Benchetrit | Jules Okala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Tunisia F25 | ceglana |
Elliot Benchetrit form & Jules Okala form
Elliot Benchetrit - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu |
Jules Okala - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cancun - twarda | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blumenau Challenger - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.21 2. runda | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
10.01.21 Półfinał | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.21 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.21 1. runda | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Półfinał | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
16.02.20 Finał | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |