MECZ
25.03.13 | 1. runda klasyf. | Egor Shutov | Evgeny Tikhonov | 6-74, 6-2, 6-4 | Russia F4 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
10.08.95, 28 lat
10.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
12.09.93, 30 lat
12.09.93, 30 lat
Egor Shutov vs. Evgeny Tikhonov - Wzajemne mecze
25.03.13 | 1. runda klasyf. | Egor Shutov | Evgeny Tikhonov | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Russia F4 | halowa |
Egor Shutov form & Evgeny Tikhonov form
Egor Shutov - ostatnie mecze
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 3-6, 2-3, Alexander Pavlioutchenkov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Geraskin | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Chepelev | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tikhon Markov | 6-72, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sergey Kerbs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Maksim Zubkou | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Anton Galkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Kirill Saplin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Igor Zhuravlev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Gleb Smolyakov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Kamil Khalil | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Elfimov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Ilya Vasilyev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
24.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - halowa | ||||
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Tikhonov | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.13 Klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Evgeny Tikhonov - ostatnie mecze
Tyumen Challenger - halowa | ||||
16.11.13 1. runda klasyf. | vs. Ilya Koshelev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Armenia F2 - ceglana | ||||
07.10.13 Klasyf. | vs. Igor Zubov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Armenia F1 - ceglana | ||||
30.09.13 Klasyf. | vs. Serob Manukyan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Mikayel Avetisyan | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F13 - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Igor Smilansky | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Spain F24 - ceglana | ||||
29.07.13 1. runda klasyf. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
20.05.13 2. runda klasyf. | vs. Andrei Novikov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
13.05.13 1. runda klasyf. | vs. Gennady Ushakov | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - twarda | ||||
06.05.13 2. runda klasyf. | vs. Scott Browne | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - twarda | ||||
29.04.13 2. runda klasyf. | vs. Augustas Radziukynas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - halowa | ||||
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Krivchenkov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Nurdaulen Baimakhanov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.13 Klasyf. | vs. Serikzhan Yessenbekov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F1 - halowa | ||||
18.02.13 Klasyf. | vs. Andrei Novikov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tyumen Challenger - halowa | ||||
18.11.12 2. runda klasyf. | vs. Sergey Betov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.11.12 1. runda klasyf. | vs. Daniil Smorodinov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - twarda | ||||
17.09.12 1. runda | vs. Andrei Plotniy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - twarda | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Honza Masik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
21.07.12 1. runda klasyf. | vs. Dmitri Tarkhatchev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F9 - ceglana | ||||
25.06.12 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.12 2. runda | vs. Ivan Sergeyev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
30.01.12 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Kachanovskiy | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
29.08.11 1. runda | vs. Kamil Khalil | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sarasota Challenger - ceglana | ||||
11.05.09 1. runda klasyf. | vs. Adam Hunt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |