MECZ
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Egor Shutov | Alexander Pavlioutchenkov | 3-6, 2-3, - krecz | Russia F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
10.08.95, 28 lat
10.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Egor Shutov vs. Alexander Pavlioutchenkov - Wzajemne mecze
18.08.18 | 1. runda klasyf. | Egor Shutov | Alexander Pavlioutchenkov | 3-6, 2-3, Alexander Pavlioutchenkov - krecz | szczegóły meczu | Russia F7 | ceglana |
Egor Shutov form & Alexander Pavlioutchenkov form
Egor Shutov - ostatnie mecze
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Shrolik | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Franco Feitt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 3-6, 2-3, Alexander Pavlioutchenkov - krecz | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maxim Geraskin | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Chepelev | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tikhon Markov | 6-72, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sergey Kerbs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Maksim Zubkou | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - ceglana | ||||
01.06.15 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F1 - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Anton Galkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - halowa | ||||
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Kirill Saplin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Igor Zhuravlev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Ivan Davydov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Gleb Smolyakov | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Kamil Khalil | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Elfimov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Ilya Vasilyev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
24.02.14 1. runda klasyf. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F4 - halowa | ||||
25.03.13 Klasyf. | vs. Shalva Dzhanashia | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Tikhonov | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Pavlioutchenkov - ostatnie mecze
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.19 2. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Khabibulin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. George Tsivadze | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pakistan F3 - ceglana | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen Challenger - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Xin Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Egor Shutov | 6-3, 3-2, - Alexander Pavlioutchenkov - krecz | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Cacic | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |