MECZ
19.07.19 | Ćwierćfinał | Khumoun Sultanov | Egor Gerasimov | 6-76, 7-61, 6-4 | Nur Sultan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Khumoun Sultanov | Egor Gerasimov | |
1. podanie % | 67/109 (61%) | 72/107 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/67 (78%) | 51/72 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/42 (55%) | 17/35 (49%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/107 (36%) | 34/109 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 114/216 (53%) | 102/216 (47%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 5 | 14 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Khumoun Sultanov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Khumoun Sultanov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Khumoun Sultanov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Khumoun Sultanov vs. Egor Gerasimov - Wzajemne mecze
04.08.23 | Ćwierćfinał | Khumoun Sultanov | Egor Gerasimov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Astana | twarda |
19.07.19 | Ćwierćfinał | Khumoun Sultanov | Egor Gerasimov | 6-76, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | Nur Sultan | twarda |
Khumoun Sultanov form & Egor Gerasimov form
Khumoun Sultanov - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Hitesh Chauhan | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 7-60, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Martin Landaluce | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Karue Sell | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-67, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
20.01.24 Finał | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Półfinał | vs. Sandro Kopp | 3-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Yanki Erel | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 1-0, Viacheslav Bielinskyi - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ali Habib | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mirza Basic | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jules Marie | 6-4, 7-611 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hynek Barton | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. David Poljak | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |