MECZ
12.10.19 | 1. runda klasyf. | Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | 6-0, 6-3 | Moscow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 18/42 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 10/18 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/17 (41%) | 4/24 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/42 (67%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 10 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Gerasimov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Egor Gerasimov vs. Elliot Benchetrit - Wzajemne mecze
12.10.19 | 1. runda klasyf. | Egor Gerasimov | Elliot Benchetrit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Egor Gerasimov form & Elliot Benchetrit form
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. James McCabe | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Paul Jubb | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elliot Benchetrit - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.04.24 2. runda | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Ćwierćfinał | vs. Ilya Snitari | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |