MECZ
16.09.17 | Półfinał | Edward Corrie | David Guez | 6-4, 6-4 | France F19 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Edward Corrie | David Guez | |
1. podanie % | 45/74 (61%) | 31/57 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 23/31 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/8 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/57 (39%) | 26/74 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/131 (53%) | 61/131 (47%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Edward Corrie vs. David Guez - Wzajemne mecze
19.10.17 | Ćwierćfinał | Edward Corrie | David Guez | 6-4, 1-0, David Guez - krecz | szczegóły meczu | France F24 | halowa |
16.09.17 | Półfinał | Edward Corrie | David Guez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | France F19 | halowa |
30.03.16 | 1. runda | David Guez | Edward Corrie | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | St. Brieuc | halowa |
Edward Corrie form & David Guez form
Edward Corrie - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Tobias Kamke | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Gray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joshua Paris | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Daniel Evans | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jack Molloy | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Christian Harrison | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
21.05.18 1. runda | vs. Cem Ilkel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Daniel Evans | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Niels Desein | 6-73, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Adrien Bossel | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canada F2 - halowa | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Brayden Schnur | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
15.02.18 Ćwierćfinał | vs. Ronnie Schneider | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.18 2. runda | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.18 1. runda | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest Challenger - halowa | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Yibing Wu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
USA F39 - halowa | ||||
30.11.17 Ćwierćfinał | vs. Ryan Shane | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 2. runda | vs. Benjamin Sigouin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Luke Bambridge | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F38 - halowa | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Mikael Torpegaard | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.17 1. runda | vs. Christian Harrison | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Bradley Klahn | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. John-Patrick Smith | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.17 1. runda | vs. Kevin King | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
David Guez - ostatnie mecze
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Edgar Jeanmougin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Matteo Viola | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Recanati Challenger - twarda | ||||
04.07.18 2. runda | vs. Viktor Galovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - trawiasta | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Enrique Lopez-Perez | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - trawiasta | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Youzhny | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Loughborough Challenger - halowa | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Lucas Miedler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Frederik Nielsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F18 - twarda | ||||
13.05.18 Finał | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.05.18 Półfinał | vs. Moez Echargui | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Diego Hidalgo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Vasko Mladenov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
05.05.18 Półfinał | vs. Lukas Lacko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Daniel Brands | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Robin Kern | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Nathan Seateun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
08.04.18 Finał | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.18 Półfinał | vs. Jonathan Kanar | 6-2, 2-0, Jonathan Kanar - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Alexis Gautier | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-1, - David Guez - krecz | szczegóły meczu |