MECZ
19.06.19 | 1. runda | Eduardo Struvay | Pavel Krainik | 6-3, 6-0 | M25 Martos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eduardo Struvay | Pavel Krainik | |
1. podanie % | 24/44 (55%) | 26/49 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/24 (96%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/49 (57%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 9 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eduardo Struvay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Pavel Krainik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Pavel Krainik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eduardo Struvay | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Pavel Krainik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eduardo Struvay | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Pavel Krainik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eduardo Struvay | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pavel Krainik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pavel Krainik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eduardo Struvay | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Pavel Krainik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eduardo Struvay | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eduardo Struvay vs. Pavel Krainik - Wzajemne mecze
19.06.19 | 1. runda | Eduardo Struvay | Pavel Krainik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Martos | twarda |
Eduardo Struvay form & Pavel Krainik form
Eduardo Struvay - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Daniel Mora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
17.02.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-1, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 3-5, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Lucas Poullain | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Alexandre Muller | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | 5-2, Marat Deviatiarov - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
29.09.19 Finał | vs. Skander Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Frederico Gil | 5-4, Frederico Gil - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Manuel Goncalves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
08.09.19 Finał | vs. Evan Hoyt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 6-76, 7-67, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-75, 0-1, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Fabio Coelho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
21.07.19 Finał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Nuno Borges | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu |
Pavel Krainik - ostatnie mecze
Lexington Challenger - twarda | ||||
29.07.19 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
22.07.19 1. runda | vs. Manuel Sanchez | 6-3, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Palma - twarda | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Huelva - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Calin Manda | 3-6, 2-4, - Pavel Krainik - krecz | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Felipe Mantilla | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 1. runda | vs. Cameron Green | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 6-3, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Jordi Arconada | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Matic Spec | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Jean Thirouin | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.03.19 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-79, 3-5, - Pavel Krainik - krecz | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Skander Mansouri | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tucson - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Gage Brymer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Claremont - twarda | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Weston - ceglana | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Or Ram-Harel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Palm - ceglana | ||||
24.01.19 2. runda | vs. Alessandro Petrone | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Ritik Sundaram | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tucson - twarda | ||||
09.01.19 1. runda | vs. Lucas Poullain | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Los - twarda | ||||
02.01.19 1. runda | vs. Alexander Lebedev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F33 - halowa | ||||
22.11.18 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 1-0, Alafia Ayeni - krecz | szczegóły meczu |