MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Eduardo Struvay | Boris Pokotilov | 6-3, 7-63 | M15 Portimao | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eduardo Struvay vs. Boris Pokotilov - Wzajemne mecze
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Eduardo Struvay | Boris Pokotilov | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Portimao | twarda |
Eduardo Struvay form & Boris Pokotilov form
Eduardo Struvay - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Daniel Mora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
17.02.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Barnstaple - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-1, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 3-5, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Lucas Poullain | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Alexandre Muller | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Marat Deviatiarov | 5-2, Marat Deviatiarov - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Oliveira - twarda | ||||
29.09.19 Finał | vs. Skander Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Frederico Gil | 5-4, Frederico Gil - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Manuel Goncalves | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bagneres - twarda | ||||
08.09.19 Finał | vs. Evan Hoyt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25+H Pozoblanco - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sergio Martos Gornes | 6-76, 7-67, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-75, 0-1, - Eduardo Struvay - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Fabio Coelho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
21.07.19 Finał | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Nuno Borges | 7-65, 7-62 | szczegóły meczu |
Boris Pokotilov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.10.23 Finał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu |