MECZ
06.06.16 | 2. runda klasyf. | Edoardo Sardella | Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | Bulgaria F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
WÅ‚ochy
23.05.97, 26 lat
23.05.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
11.07.96, 27 lat
11.07.96, 27 lat
Edoardo Sardella vs. Radoslav Shandarov - Wzajemne mecze
06.06.16 | 2. runda klasyf. | Edoardo Sardella | Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bulgaria F4 | ceglana |
Edoardo Sardella form & Radoslav Shandarov form
Edoardo Sardella - ostatnie mecze
Italy F25 - twarda | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Italy F23 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.08.18 Klasyf. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 2. runda klasyf. | vs. Matteo Curci | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Italy F19 - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ceppellini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austria F2 - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Corioni | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Joy Vigani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austria F1 - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F25 - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vicenza Challenger - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F3 - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 Klasyf. | vs. Marko Ilic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Artur Kulibaba | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Italy F10 - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hungary F1 - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Nemanja Subanovic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Borut Sraj | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Croatia F3 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Mike Urbanija | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Bottino | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Charly Zick | 5-7, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F9 - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F8 - twarda | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Piotr Matuszewski | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Samuel Bothwell | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 4-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu |
Radoslav Shandarov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
10.05.17 1. runda | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Denislav Prodanov | 6-0, 2-6, 7-613 | szczegóły meczu |