MECZ
01.12.19 | 1. runda klasyf. | Edoardo Lavagno | Chun-Ming Yam | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hongkong
10.03.90, 34 lat
10.03.90, 34 lat
Edoardo Lavagno vs. Chun-Ming Yam - Wzajemne mecze
01.12.19 | 1. runda klasyf. | Edoardo Lavagno | Chun-Ming Yam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Edoardo Lavagno form & Chun-Ming Yam form
Edoardo Lavagno - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - krecz | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Chun-Ming Yam - ostatnie mecze
M15 Kuala - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jae Sung Park | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Xirui Liu | 4-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zi Hui Chen | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gunawan Trismuwantara | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 0-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyu He | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanival Kahsay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hong - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Yuto Sakai | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
USA F11 - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Kamisar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.17 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
19.12.16 Klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F30 - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Brian Battistone | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 | vs. Jack Fryer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
21.09.15 | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F26 - twarda | ||||
14.09.15 | vs. Joseph Cadogan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
China F9 - twarda | ||||
29.06.15 1. runda klasyf. | vs. Li-Wie Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Ching Yeung Michael Tam | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.15 Klasyf. | vs. Patrick Mckee | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.15 1. runda | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Chak Pong Marco Lam | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
China F8 - twarda | ||||
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Kai-Jie Lin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.14 2. runda klasyf. | vs. Yu Han | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.07.14 1. runda klasyf. | vs. Xirui Liu | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |