Edan Leshem vs. Vladyslav Orlov 07.12.2017

Edan Leshem vs. Vladyslav Orlov 07.12.2017 - Israel F17 (Tiberias) - porównanie

MECZ

07.12.171. rundaEdan Leshem Vladyslav Orlov 6-3, 6-4 Izrael Israel F17 twarda

STATYSTYKA MECZU

Edan LeshemVladyslav Orlov
1. podanie %34/68 (50%)30/59 (51%)
Punkty zdobyte z 1. podania26/34 (76%)26/30 (87%)
Punkty zdobyte z 2. podania22/34 (65%)11/29 (38%)
Zdobyte break-ball2/7 (29%)0/7 (0%)
Punkty zdobyte przez return22/59 (37%)20/68 (29%)
Zdobyte punkty – razem70/127 (55%)57/127 (45%)
Double foul44
Asy86

STATYSTYKA MECZU

6-4

Edan Leshem
Izrael
19.03.97, 21 lat




347
140
70189 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
17.05.95, 23 lat




895
16
10321 $
Vladyslav Orlov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Edan Leshem vs. Vladyslav Orlov - Wzajemne mecze

07.12.171. rundaEdan LeshemVladyslav Orlov6-3, 6-4 szczegóły meczuIzrael Israel F17 twarda

Edan Leshem - ostatnie mecze

United Kingdom Loughborough Challenger - halowa
22.05.18
1. runda
vs. Lucas Miedler1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F6 - twarda
12.05.18
Półfinał
vs. Peter Kobelt3-6, - Edan Leshem - kreczporażkaszczegóły meczu
11.05.18
Ćwierćfinał
vs. Luca Castelnuovo6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.05.18
2. runda
vs. Jordan Hasson6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
09.05.18
1. runda
vs. Yannai Barkai6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Puerto Vallarta - twarda
02.05.18
2. runda
vs. Roberto Quiroz2-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.04.18
1. runda
vs. Austin Krajicek6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Leon Challenger - twarda
24.04.18
1. runda
vs. John-Patrick Smith6-74, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Guadalajara Challenger - twarda
16.04.18
1. runda
vs. Ante Pavic5-7, 7-5, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Davis Cup - ceglana
06.04.18
Rubber 1
vs. Jiri Vesely0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
France Lille Challenger - halowa
20.03.18
1. runda
vs. Maxime Janvier1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Zhuhai Challenger - twarda
04.03.18
2. runda klasyf.
vs. Mikhail Elgin4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Marin Draganja4-6, 2-1, Marin Draganja - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Japan Yokohama Challenger - twarda
25.02.18
1. runda
vs. Jason Murray Kubler3-6, 6-1, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Japan Kyoto Challenger - dywanowa
21.02.18
1. runda
vs. Tobias Kamke2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
JAR Davis Cup - twarda
03.02.18
vs. Nikala Scholtz6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
02.02.18
Rubber 1
vs. Lloyd Harris5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
10.01.18
1. runda klasyf.
vs. Gleb Sakharov6-74, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Koblenz Challenger - halowa
17.01.18
1. runda
vs. Dmitry Popko3-6, 7-5, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F17 - twarda
09.12.17
Półfinał
vs. Scott Griekspoor6-1, 6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.12.17
Ćwierćfinał
vs. Yankel Zemel6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.12.17
2. runda
vs. Johan Nikles6-3, 5-7, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
07.12.17
1. runda
vs. Vladyslav Orlov6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael Israel F16 - twarda
03.12.17
Finał
vs. Yannick Mertens6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
02.12.17
Półfinał
vs. Scott Griekspoor6-3, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.12.17
Ćwierćfinał
vs. Ben Patael7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.11.17
2. runda
vs. Goran Markovic6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.11.17
1. runda
vs. Loic Perret6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
24.11.17
Ćwierćfinał
vs. Andrew Whittington6-1, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.11.17
2. runda
vs. Akira Santillan5-3, Akira Santillan - kreczzwycięstwoszczegóły meczu

Vladyslav Orlov - ostatnie mecze

Ukraine Ukraine F3 - ceglana
22.05.18
1. runda
vs. Kristian Lozan3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Ukraine Ukraine F2 - ceglana
16.05.18
2. runda
vs. Roman Boychuk4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.05.18
1. runda
vs. Mykola Leshchynskyy7-5, 5-7, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine Ukraine F1 - ceglana
08.05.18
1. runda
vs. Luca Giacomini3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Izrael Israel F4 - twarda
26.04.18
2. runda
vs. Patrik Niklas-Salminen0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.04.18
1. runda
vs. Peter Kobelt6-4, 5-7, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F14 - twarda
17.04.18
1. runda
vs. Patrik Niklas-Salminen4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F13 - twarda
10.04.18
1. runda
vs. Evan Hoyt4-6, 7-61, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.04.18
Klasyf.
vs. Jonathan Morr6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.18
2. runda klasyf.
vs. Yannick Lenaerts6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F12 - twarda
06.04.18
Ćwierćfinał
vs. Peter Kobelt5-7, 6-75 porażkaszczegóły meczu
05.04.18
2. runda
vs. Adrian Andrzejczuk6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.04.18
1. runda
vs. Pawel Cias7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.04.18
Klasyf.
vs. Romain Bauvy7-62, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
01.04.18
2. runda klasyf.
vs. Boris Fassbender7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F11 - twarda
27.03.18
1. runda
vs. Matthias Haim3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
26.03.18
Klasyf.
vs. Siphosothando Montsi6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
25.03.18
2. runda klasyf.
vs. Matthew Beecher6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Bahrain Bahrain F1 - twarda
22.03.18
Ćwierćfinał
vs. Dominik Kellovsky3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.03.18
2. runda
vs. Tadeas Paroulek6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.03.18
1. runda
vs. Patrick Mayer (GER)6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F9 - twarda
14.03.18
1. runda
vs. Hady Habib3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt Egypt F8 - twarda
06.03.18
1. runda
vs. Patrik Nema3-6, 6-2, 2-6 porażkaszczegóły meczu
05.03.18
Klasyf.
vs. Tomas Liska7-64, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.03.18
2. runda klasyf.
vs. Jackson Varney6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.03.18
1. runda klasyf.
vs. Federico Lucini6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F7 - twarda
25.02.18
2. runda klasyf.
vs. Jordi Munoz-Abreu3-6, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
25.02.18
1. runda klasyf.
vs. Samy Grace6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt Egypt F6 - twarda
19.02.18
Klasyf.
vs. Maxime Mora4-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
18.02.18
2. runda klasyf.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda7-65, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
<